Birşeyler yapılmalı

Atatürk ve Bağımsızlık
İçeriği Paylaş...

TÜRK ASKERİ BUDUR !

Uzman Çavuş Sadık ATILMIŞ, K.Irak tan 200 kişilik pkk lı terörist grubunun ilk roketatar saldırısında ayağından yaralandı. ATILMIŞ, mevziye sızan bir teröristin “teslim ol” çağrısına, “Sen Türk Askerinin ne zaman teslim olduğunu gördün şerefsizz” diye karşılık verdi. (Kamil ELİBOL / BUGÜN Gaz.)

BÜTÜN DÜNYADA, KENDİNİ TÜRK MİLLETİNİN BİR FERDİ OLARAK GÖREN VE KABUL EDEN HER TÜRK ün, TÜRK den başa dostu yoktur…!

Ne mutlu bana ki; TÜRK yaratıldım,
Gönlümün gururudur bu…
Ne esir oldum; Ne de satıldım,
TÜRK lüğün şuurudur bu…

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Dile kolay en küçüğünü 20 yılda yeşertebildiğimiz fidanlarımız çıktıkları son yolculuktan dönemediler. MEKANLARI CENNET OLSUN.

ŞAHADET MERTEBESİNE ERİŞMİŞ MÜBAREK FİDANLAR;
Vatan için yaşayıp, Vatan içn öldünüz;
Siz toprağa değil, kalplere gömüldünüz…

VATAN BİR BÜTÜNDÜR, PARÇALANMAZ.

TOPRAK, UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.

VATAN UĞRUNA, ÖLENLER ŞEHİTTİR.

ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ…

Bir gün bu terör ne pahasına olursa olsun bitirilecek. Bu süreçte verdiğimiz şehitlere şimdi sevinen, her kesimden Vatan hainleri yarının mutlu Türkiye sinde gerek kendileri, gerekse onların nesilleri yaşayamayacaktır.
Türk Milleti, tarihinin her anında yürek yakan acılara rağmen kaybettiği canların hesabını muhteşem zaferlerle sormayı bilmiş bir millettir.
İşte bugün bu vaziyet karşısında bizlere ve Türk Milletine düşen görev , Milli birliğimizi her türlü acı tahrikler karşısında ortaya koyarak, düşmanlarımıza ve düşmanımız yanında saf tutan tüm unsurlara gerçek gücümüzü göstermektir.

BU ÜLKE İÇİNDE BEN BU ÜLKENİN İNSANIYIM, BEN TÜRK ÜM DİYEN HERKES DE SORUMLULUK ALMAYI, SON OLAYLAR KARŞISINDA Kİ TEPKİLERİMİZİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMAYACAK ŞEKİLDE GÖSTERMELİ, TOPLUMUMUZA YERLEŞMİŞ OLAN “KURUNUN YANINDA YAŞ DA YANAR” SÖZÜNDEN KAÇINMAYI BİLMELİ, BİREYLERİN YILLARDAN BERİ GÖRDÜĞÜ VE YAŞADIĞI, YÖNETİCİLERİMİZİN “SOKAĞA TAŞAN” TEPKİLERDEN DOLAYI YENİ FARKETTİĞİ İTİDAL VE SOĞUK KANLILIĞIMIZI KAYBETMEDEN, ÇEVREYE VE KİŞİLERE ZARAR VERMEDEN, HERGÜN ARTAN BİR ŞEKİLDE GÖSTERMEYİ BİLMELİ, OLAYLARIN SONLANDIRILMASI İÇİN GEREKEN TEPKİLERİ GÖSTERMELİYİZ…

İnadına Hepimiz MEHMETÇİĞİZ…
HAYDİ NE DURUYORUZ? BAYRAKLARIMIZI ASALIM !

Sözlerimi sonlandırır iken, pkk terör örgütnü lanetliyor; Şehitlerimize Allah tan gani gani rahmet, kederli ailelerine ve yüce Türk Milletine baş sağlığı ve metanet diliyorum…