Teröristbaşı Aklanıyor Mu?

İçeriği Paylaş...

Sözde Açılım sürecini başlatanlar sayesinde artık bebek katiline Terörist diyen de kalmadı.Korkarım yakında o katile terörist demek suç bile olabilir.
“Sayın” diye hitap eden terörist arkadaşlarını bir kenara koyarsak,artık açılım gereği herkes ona ya Abdullah Öcalan diyor ya da en ağırı “İmralı Mahkumu” diye hitap ediyor.
Dava sonuçlanmamış ve yasak konmuş olmasına rağmen bu Ülkenin Rektörü’ne,Asker’ine rahatlıkla Ergenekon Terör Örgütü mensubu diyebilen yandaş basın organları ve sözde aydınlar her nedense üstlendikleri sorumluluk gereği Abdullah denen katile bir türlü terörist diye hitap edemiyor ve etmiyor.
Anlaşılan o ki,bazı kesimlerce Teröristbaşı aklanmaya çalışılıyor.
Bu yetmiyormuş gibi şimdi de “ teröristin yol haritası” nı çıkardılar ortaya.Terörist Öcalan sözde “Kürt Açılımı” konusunda görüşlerini dile getirmiş.
Bu görüşler basın’ın ana gündemini oluşturup hararetle tartışıldığına göre, anlaşılan teröristin ne dediği birileri için çok önemli olsa gerek.
Bu katilin ne dediği hiç umurumda değil ama,bu sorumsuz yaklaşımın ne anlama geldiğini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Tüm değerlerin hiçe sayılarak sözde açılım yapılan bir safhada,Terörist Öcalan’ın dedikleri bu kadar önemli ise yazıklar olsun hepimize.
Ey yetkililer,ister muhatap alıyorum,ister almıyorum diye haykırın.Açılım yapıyoruz dediğiniz bir safhada bu basit katilin görüşleri ile kamuoyunu bu kadar meşgul ediyorsanız,onun bu açılım denen meselede taraf olduğunu da kabul ediyorsunuz ve açıkçası terörü de meşrulaştırıyorsunuz demektir.
Kısacası ve açıkçası ;
Teröristlerin bu Ülkede 30 yıldır kan dökerek ,can alarak yaptıkları teröre bakış açınızı değiştiriyor ve bu caniliği “Hak ve Özgürlük Mücadelesi” olarak kabul ediyorsunuz demektir.
Çünkü teröristler ve DTP’liler ;
Kürt Açılımı yapılacak bu safhaya,PKK terör örgütünün bu kanlı eylemleri sayesinde geldiklerini ve terör örgütü ile terörist Öcalan’ın bu çözümde mutlaka dikkate alınması gerektiğini ifade etmektedirler.
Daha da ötesi bunca tavizin verildiği noktada bile ,PKK terör örgütünü sözde siyasi taleplerinin garantisi olarak gördüklerini ve sözde barış sürecinin bozulması ihtimaline karşı da, PKK terör örgütünün muhafaza edilmesi gerektiğini belirtmektedirler.
İşte bu söylemler de teröristlerin açılımı.
Açıkçası TERÖRİSTLERİN DAYATMASI…
İnsan düşünüyor…
Acaba sözde bu barış yanlısı teröristler mi tam anlamı ile azıttı ? Yoksa bizler mi güçsüz kaldık ?
Bu gerçekleri görmeksizin biz açılım yapıyoruz demek ya kafayı kuma sokmaktır,ya da Kürt kökenliler dahil tüm Vatandaşlarımızı aptal yerine koymaktır.