Ölüme Zorlayan Soysuz Basın…

Terörle Mücadelede uzun yıllar emek vermiş Gazi Albay’ımız Abdülkerim KIRCA’yı ne yazık ki kendi iradesi ve kararı ile bu fani dünyadan uğurladık.

Güneydoğu’da uğraştığı terör yetmiyormuş gibi,1998’de Antalya’daki görevi sırasında da PKK’lı teröristlerle çatışmaya girmiş ve öyle başarılı bir sonuç almıştı ki, bir daha bu bölgeye başka bir grup terörist gelmeye cesaret dahi edememişti.

Ne yazık ki, o çatışmada kendisi de yaralanarak Gazi olmuş ve tekerlekli sandalyeye de mahküm kalmıştı.

Bugün sözüm ona huzurdan,barıştan yana gözüken PKK savunucusu rolünde ahkam kesen bazı entel takımına hatırlatmak isterim ki:
Gazi Albay’ın çatışıp tesirsiz hale getirdiği o teröristler, o gün için Antalya’yı kana bulamaya ve böylece ülkemizde turizmi baltalamaya çalışan teröristler idi.

Tarikatçı ve Yandaş soysuz basına sesleniyorum :
Bir teröristin ifadesine dayanarak attığınız manşetlerle ve yaptığınız abartılı haberlerle O Gazi Albay’ı ölüm kararı vermeye zorlayan sizlersiniz.
Herhangi bir konuyu inceleyip gerçekleri anlamaksızın, yargı sürecine saygı duymaksızın, iftira atarak ve insan onurunu rencide ederek yazdıklarınız nedeni ile dolaylı bir şekilde elini kana bulayan sizlerin de yargılanması ve adalet önünde hesap vermesi gerektiğine inanıyorum.

Sizler, bölücülerle ve cumhuriyet karşıtları ile işbirliği içerisinde doğru yanlış her fırsatı değerlendirerek:
Bu ülkede yıllardır teröre karşı verilen bir mücadeleyi acımasızca ve tümü ile lekelemeye ve bölücülerin önünü de açmaya çalışıyorsunuz.

Yaptığınız çirkefliklerin ve haksız saldırıların esas amacı:
Üniter Devlet anlayışı ve Ulusal (Milliyetçi) duruşu yıpratarak, bu ülkeyi Ilımlı İslama dayalı ümmetçilik anlayışı çerçevesinde bir Federasyon yapısına hazırlamaktır.

Yurt dışından ahkam kesen sözde kaçak istihbaratçılar ve cemaat şefleri kanalı ile, cumhuriyet karşıtları adına darbe zeminini hazırlama görevini gerçekten başarı ile yerine getirdiğiniz de açıkça ortadadır.

Sizin gibi soysuz basını, Albay’ımızın ölümü de tatmin etmemiş olacak ki,bir yandan onun ölüm haberini verirken diğer yandan yıpratma faaliyetinize devam etmek için insanların aklını karıştıracak satır arası bir cümle daha ifade ediyorsunuz.
“Bir iddiaya göre,kendisi teröristle çatışmada değil,yaşadığı bir gönül ilişkisi nedeni ile vurulmuştur.”

Ey yalancı ve kahpe soysuzlar…Bu kimin adına nasıl bir kin ve nasıl bir hesaplaşma ;
Terörle Mücadele sırasında yaralandığını bizzat bildiğimiz bir askere, hem de sizin psikolojik baskınız yüzünüzden onurlu bir ölümü tercih eden bir askere karşı bu yalan ve soysuz haberinizle bir defa daha ortaya koydunuz ki;
Tarikatçı ve Yandaş Basın olarak, birileri adına bu ülkede çok kirli ve yoğun bir psikolojik savaş yürütüyor ve cumhuriyet karşıtlarınca devam ettirilen dönüşüme de bu ülke insanlarını alıştırmaya çalışıyorsunuz.

Gerçeği halen göremeyenlere ve de görmek istemeyenlere duyurulur.