ŞEHİDİMİZE YER GÖK AĞLADI..

İçeriği Paylaş...

Televizyonda duyduğumda yüreğim bir başka yandı. Gözlerim doldu. Bütün dikkatimi spikerin sesine vererek iyice dinledim..
Haber doğruydu, Edirneli Cem Havale, teröristlerce açılan taciz ateşinde vurularak şehit olmuştu.
Hemen arkadaşlarımı arardım. Onlarda acı haberi TV. lerden duymuşlar benimle aynı acı duyguları yaşıyorlardı.
Herkesle şehit cenazesinde buluşmak üzere sözleştik..
Edirne halkı şehit cenazesi için Selimiye Camii’ne giderken başlayan sağanak yağmur; cenaze saatine kadar aralıklarla devam etti. Cenaze namazı esnasında hava değişti ve yağmur kesildi.Gök yüzü olabildiğince masmavi bir renge büründü..Güneş adeta şehidimizin nuruyla aydınlattı pırıl pırıl Edirne’yi.. Ta ki cenaze defnedilene kadar!!
Binlerce Edirneli Terörü ve çocuk katilini lanetleyen sloganlar atarak, Top Arabasında taşınan Şehidimize eşlik ederlerken gözyaşları hiç durmadı. DSİ kavşağına kadar yollarda sıralanan Edirneliler, ellerinde salladıkları Türk Bayraklarıyla uğurladılar CEM HAVALE’ lerini..
Söylenenler doğruysa; Kanas suikast silahı ile Bir Kilometreden daha uzak bir mesafeden , nokta atışıyla ŞEHİT etmişler yavrumuzu!!
Ne olduğunu anlamadan Kahpece vurulmuş aslanımız.Belki de 15 gün önce toprağa verdiği babasını düşünüyordu! Yüzünü göstermeye cesaret edememiş, insanlıktan nasibini almamış köpekler!! Kahpelik ruhlarına işlemiş diyeceğim ama bunların ruhu da yoktur!!! Böylesine vahşice bir cinayeti ancak bir yaratık işleyebilir!! Ruhsuz bir yaratık!!!
Ben tam yazımın burasına geldiğimde, ajanslara düşen son dakika haberiyle bir kez daha perişan oldum.
Erzincan da mayına çarpan araçta 9 Yiğidimiz evet yanlış okumadınız, Biri Subay tam 9 Aslanımız daha şehit olmuş..
Yine Kahpece, Yine yüzünü saklayan ruhsuz yaratıklarca!!
Buna hangi yürek dayanır…
Alahhım, o Analara, o Babalara, o Kardeşlere sabır ver… MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN..
Heyyyyyyyyyyyy.. Neredesiniz Kürt aydınlar.. Neredesiniz İnsan hakları savunucuları.. Neredesiniz…. Dilinizi mi yuttunuz. Yoksa sizlerde o kahpe yaratıklar gibimi düşünüyorsunuz?
İğrenç içgüdüleriniz sizlere neler fısıldıyor bilemem.. Ama bizler; Cem’ lerimizi toprağa değil, Milletimizin Bağrına gömüyoruz!! Hiçbir ihanet, hiçbir kahpelik; Ecdadımızın ve evlatlarımızın asil kanlarıyla, sınırlarını çizdiği Vatanımızı bölmeye yetmeyecektir!!
Dünya durdukça bu böyle olacaktır…. Haberiniz ola…

DÜZELTME
Dünkü yazımda sehven Sayın KORAY UYMAZ yerine, Koray Üzülmez yazılmıştır. Düzeltir, özür dilerim.