Bir bayanın aşk hayatı,süper! gıcık bişi ama malesef gerçek sanırım

Diğer
İçeriği Paylaş...

Biriyle tanıştım. Çok hoş. Galiba o da benden hoşlandı. Bakışlarından anladım.
Hem hoşlanmasa neden telefonumu istesin?
Acaba arayacak mı?
Aslında ben de onu ararsam olur ama çok hevesli olduğumu anlamasın. Aradı. Sesini duyunca çok heyecanlandım. Saçma sapan konuştum. Sanki beklemediğim bi telefondu. Ya aptal olduğumu düşünüp bi daha aramazsa. Her an aklımda. Çok yakışıklı. Saçlarının önü dökük. Tam beğendiğim gibi. Nihayet tekrar aradı. Akşam buluşuyoruz. Heyecandan ölüyorum.
Ne giyeceğim ben şimdi?
Çok güzel olmalıyım. Vurulmalı. Kahretsin, saçım hiç güzel olmadı. Harikaydı. Gözleri çok güzel. Çok da güzel bakıyor. Galiba, aşık oluyorum. Adını duyduğumda bile avuçlarım terliyor. Bugün elimi tuttu. Ölüyorum zannettim. Aşığım. Kesinlikle. O da bana. Eminim. Sanki birbirimiz için yaratılmışız. Ten uyumu dedikleri bu olmalı. Ya ona hiç rastlamasaydım.
İki dakikada bir telefonu kontrol ediyorum. Mesaj var mı diye. Gelen mesajları alt alta yazsam, harika bir aşk şiiri çıkar ortaya. Tabii benim gönderdiklerimden de. Çok iyi anlaşıyoruz. Onun sevdiği her şeyi seviyorum. Müthiş biri. Beni çok seviyor. Her an beni düşündüğünü söylüyor. Ben de onu. Ona çok güveniyorum. Onun dışında başka şeylerle uğraşmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum. Her an yanında olmak istiyorum. Arkadaşlarımı atlatıp onunla buluştum. Her şeyi biliyor. Hayranım.
Bugün arkadaşlarıyla maç seyredeceklermiş. Bozuldum.
Maç benden önemli mi?
Eski sevgilisi nasıl biriydi acaba?
Bugün sadece 6 defa aradı. Oysa dün 8 defa aramıştı. Allah’ım çok mutsuzum. Çok mutluyum. Çok mutsuzum.
Acaba benden öncekilere de aynı şeyleri söylüyor muydu?
Onu çok seviyorum, ama o benimle yeterince ilgilenmiyor. Saçlarımın ucunu 1 cm. kestirdiğimi fark etmedi. Çok mutsuzum. Beraberken televizyon seyrediyor. Eskiden sadece gözlerime bakardı.
Beni aldatıyor olabilir mi?
Harika bir gün geçirdik. Birbirimizi çok seviyoruz. Gece yatınca düşündüm de, akşam yemekte bir an arka masadaki kıza baktı galiba. Saçlarımın rengini bir ton daha açmalıyım. Evet. Artık eminim. Beni sevmiyor. Saçımın rengini açtığımı anlamadı, ”Sen makyajını mı değiştirdin?” dedi. Olsun istiyorum. Hayır. Önce ben öleyim, o da vicdan azabından ölsün. Beni aldatıyor. Kesinlikle. Gerçi elimde hiçbir ipucu yok ama, eminim.
Hem neden aldatmasın?
Erkek değil mi?
Çok mutluyum. Şüphelerimde haksızmışım. Uzun uzun beni ne kadar sevdiğini anlattı. Ben de onu seviyorum. Ben de onu aldatmalıyım. Görür o gününü. Sürekli dır dır ettiğimi söyledi. Kıskançlığımdan bunalmış. Çok mutsuzum. Bugünden itibaren başka biri olacağım. Beni zıvanadan çıkaran kendisi. Sürekli başka şeylerle meşgul. İşi, arkadaşları, maçlar, arabası, televizyon…
O halde neden benimle birlikte? Ayrılmamız lazım. Ondan nefret ediyorum.
Allah’ım ya beni terk ederse?
İki gündür beni sevdiğini söylemedi. Başka birine aşık olmuş olabilir mi? Çok mutsuzum. Bir kucak çiçekle geldi. Beni çok seviyor. Ben de onu. Zaten ne yapıyorsam aşırı sevgiden yapıyorum. Aşırı sevgimin bir faydasını görmemiş. ”Beni normal sev” dedi. Ruhsuz.
Allah’ım ben bu adamı nasıl sevdim?
Aşkın, ”a” sından haberi yok.
Benim gibi bir kadına bu nasıl yapılır?
Çok bencil. Nasıl daha önce fark etmedim? Yıllarım ziyan oldu. Bunun acısını çıkaracağım ondan. Ona bir oyun edeceğim, hiç unutamayacak. Allah’ım, onu kaybetmek istemiyorum. Kel kafalı, patlak gözlü ne olacak. Beni bir gün bile mutlu edemedi. Onu başkasına yar etmeyeceğim. Dokunduğunda tüylerim diken diken oluyor. Sinir şey. Onu hiçbir zaman sevmedim zaten. Terk ediyorum. Kesin kararlıyım. Hayır, terk etmiyorum. Ona hayatı zindan edecegim. Yarın bütün yaptıklarını bir bir yüzüne haykıracağım. Onu çok sevdim. Bunu hiç anlamadı. Duygusuz. Sesini bile duymak istemiyorum.
Neden aramıyor acaba?
İnanamıyorum. Ortada hiçbir şey yokken benden ayrılmak istediğini söyledi. Asla ayrılmam. Onu çok sevdiğimi söyledim. Öldürmek istiyorum. Aşkımdan ölmeli, ayaklarıma kapanmalı. Bu ilişki ancak o zaman bitebilir.