BAHÇELİ İlimizde…

İçeriği Paylaş...

MHP Genel Başkanı Sayın; Devlet Bahçeli 16.08.2008. Cumartesi günü ilimizde olacak. Saat 17.00 DSİ Konferans salonunda yapacağı konuşmada, Edirne halkına seslenecek olan Bahçeli, İpsala Çeltik Festivalline katılmak üzere aynı gün Meriç üzerinden İpsala ya geçecek. Geceyi Keşan da geçirecek olan Bahçeli; İpsala da ki etkinliklerin onur konuğu olarak ilimizde bulunduğu sürece çeşitli incelemelerde bulunacak.
Son genel seçimlerde MHP nin; Sayın; Cemalettin Uslu yu Milletvekili çıkartması ve Edirne deki MHP oylarının yükselişi, Bahçelinin ilimize yapacağı bu geniş kapsamlı gezinin en önemli faktörü olacaktır.! Bu geziyle Edirne li seçmenlere teşekkür etme fırsatı bulacak olan Sayın; Devlet Bahçeli nin, bu gezisi sayesinde Edirne den beklentilerini de öğrenmiş olacağız diye düşünüyorum!!
Bölgesini ve insanlarını iyi tanıyan Milletvekilimiz Sayın; Cemalettin Uslu nun; MHP Genel Başkanı Bahçeli nin ilimize yaptığı bu önemli ziyareti, bölgemiz adına çok iyi değerlendireceğini ve Genel Başkanına, Bölgemizin önceliklerini, ilimizin ileri gelenleriyle birlikte en ince noktasına kadar aktaracağından hiç şüphem yok!!
Milletvekilimiz Uslu nun, Profosyenel bakış acısıyla hazırlayacağı gündem ile; Bahçeli ilimizden sadece siyasi toplantılar yaparak ayrılamayacaktır!! Mutlaka işadamları ve sivil toplum liderleriyle bir görüşme yapılacak ve ilimizin her manada röntgeni çekilip Sayın; Bahçeli ile paylaşılacaktır!
MHP camiası için oldukça önemli olan bu ziyaretin, İl Başkanı olarak Sayın; Muzaffer Doğan ın Hizmetlerinin taçlandırılması olacağını da düşünürsek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Edirne teşkilatını onurlandırıp, Edirne halkına da Teşekkür etme fırsatını birlikte değerlendirmiş olacak…
Cumartesi günü saat 13.00 te Kırklareli’nde başlayacak olan MHP Genel Başkanı Sayın; Devlet Bahçeli nin programı, ilimiz ağırlıklı bir Trakya gezisi olarak, Pazar günü Saat 13.00te Tekirdağ da yapılacak etkinliklerle son bulacak. Günümüzde cereyan eden olayların ulusal ve uluslar arası boyutuyla Edirne den yorumlayacak olan Bahçeli; Yerel Secimler öncesi Bölgemize gelen ilk Genel Başkan olarak, siyaset günlüğümüze tatlı bir heyecan katıp,bence yerel seçimlerinde startını Edirne den verecektir..
Edirne ve Edirnelilerin Devlet Bahçeliyi yakından tanıma fırsatı olacak olan bu ziyaret, Bahçeli için de Edirne ve Edirnelileri yakından tanıma fırsatı olacaktır. Kim bilir belki de Sayın; Bahçeli Edirne den Karsa deyip Ülkemiz gündemine hayırlısıyla önemli mesajlar verip yola Edirne’den çıkacaktır!!
MHP İl Başkanı Muzaffer Doğan ve MHP Milletvekili Cemalettin Uslu nun heyecanına bakılırsa Bu hafta sonu ilimiz siyaset sahnesi oldukça sıcak gelişmeler yaşayacak. Bekleyip görelim..
Şimdiden Sayın; Bahçeliye Edirne ye hoş geldiniz diyorum… Umarım bu ziyaret İlimize ve sevenlerinize hayırlı olur…