EDİRNE WEB PORTALI
Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
DUYURU : (28.12.2006 16:40:50) Sizler için hazırladığımız Edirne Web Araç Çubuğunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirerek kurun. Online radyo dinleyin, Google ile gelişmiş aramalar yapın, güncel hava tahminlerini edinin. Yeni gelişmelerden haberdar olun. Sohbet edin, dostluklarınızı güçlendirin...
   
    ..:: Yazarlar ::..
    Istatistikler

 

Üyelik
Son Üye:ORHAN AFACAN

Site Hitleri
Bugün : 2
Dün : 2381
Toplam : 17092433

 En Son Online 10 Üye
 zxzx
 KEMAHLI
 REGAL
 Halisaga
 ORHAN AFACAN
 1
 Vesi
 Aycan Tulun
 busratekin
 onlyfaust
 En AKTiF 10 Üye
 4.MURAT
 eylül
 jougernaought
 Editor
 efsane22
 leblebi
 aylin
 vet22
 ErkanGocuk
 Vesi

Web Bilgileriniz
Port:57006
İp'niz:54.198.3.15

 

    Milletvekillerimizden
    İletişim

 

 
 Haber
 
habereditor@edirne.web.tr 
 Makale
 
makaleditor@edirne.web.tr 
 Webmaster
 
webmaster@edirne.web.tr 
 Site Yöneticisi
 admin@edirne.web.tr
  MSN
 
msn@edirne.web.tr
 ICQ
 ICQ :43 48 82 90

 

    Destek

Edirne Haberleri » 2006 yılında 26 bin ton asfalt atıldı... Edirne Web Portalı - www.Edirne.web.tr
   » 2006 yılında 26 bin ton asfalt atıldı
Olin kavşağı ile Şükrüpaşa Anıtı arasındaki 22 metre genişliğindeki Kuzey çevre yolunun ardından Olin kavşağı ile Gazimihal Köprüsü arasındaki güney çevre yolu için çalışmalar başladı.

Güney çevre yolu için Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışmalar D.S.İ. arkasında devam ediyor. Şu anda ki çalışma ile D.S.İ. arkası ile Gima kavşağına çıkan yol ile bağlantının yapıldığını belirten Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi “22 metrelik Kuzey çevre yolumuzun tamamlanmasının ardından Güney çevre yolumuz için çalışmalarımıza hız verdik. Çevre yollarımızın tamamlanmasının ardından vatandaşlarımız şehir trafiğine takılmadan şehrin bir ucundan diğer ucuna gidebilecek. Bu sayede hem vatandaşımız rahat edecek, hem de şehir içi trafiği rahatlayacak. Güney çevre yolunun D.S.İ. arkası ile Gima kavşağına çıkan yol bağlantısı yapılıyor. Çevre yoluna alt temel malzemesi döktük ve yakında D.S.İ. arkası ile Gima kavşağı arasını trafiğe açacağız. Edirne bize inandı, güvendi, görev verdi. Biz de layık olmak için çalışıyoruz.” dedi.

Diğer yandan Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin değişik yerlerinde asfaltlama ve yama faaliyetlerine devam ediyor. Ekipler Şükrüpaşa Mahallesinde bulunan 20. cadde de yol genişletme çalışmasını sürdürürken Fen İşleri asfalt ekibi de 1. Murat Mahallesinde asfaltlama yapıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Edirne’ye ne söz verildiyse yapmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek  “Biz bu durumları bilerek göreve talip olduk. Halkımıza söz verdik. Mazeret uydurmadan çalışmalarımızı sürdürecek ve kentimiz için en iyisini yapacağız. Ekiplerimiz 20. cadde de yol genişletme çalışması yapıyor. Şu anda zemine alt temel malzeme attık. Bu bölgede ikamet eden vatandaşlarımız biraz tozdan şikayet edebilirler ama yapılan bu çalışma sonrasında çektikleri sıkıntılara değecektir. Sadece vatandaşlarımızdan en iyiye ulaşabilmek için sabır istiyorum. İtfaiye ve Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce de bu bölge sürekli olarak ıslatılarak tozun oluşmasını en aza indirmeye çalışıyoruz.  Ekiplerimiz Kocasinan Mahallesinde sokak sokak gezerek bozuk yolları tespit edip asfaltlama faaliyetini tamamladı. Şu anda ekiplerimiz 1. Murat Mahallesinde 4. ve 5. sokaklarda asfaltlama yapıyor. Niva kurulup kodlama yapılarak zemine meyil veriliyor.

2006 yılında şu ana kadar Fen İşleri Müdürlüğü’müzce şehir merkezinde 26 bin ton asfalt kullanıldı. Geçici çözümler değil, kesin çözüm yolunu seçerek sıcak asfalt kaplaması yapıyoruz. Havaların soğuyup asfalt atılamayacak hale gelmesine kadar çalışmalar sürecek Edirne’ye hizmet bizim için kutsaldır, onur borcudur. Hizmetlerimizin devamı her zaman gelecek” dedi.

www.edirne.bel.tr

jougernaought | 10.08.2006 14:55:56
[ Yorumlar(0) | Bu Haberi Yazdır]

    Arıyoruz, Anıyoruz
  
    Üyelik
 
 Kullanıcı Adı :
Şifre : 
Kod :
82248
 
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !
 
    Yeni Yazılar
    .. Faydalı Linkler ..
 

 
    Edirne'de Hava
 
EDIRNE HAVA DURUMU
EDIRNE HAVA DURUMU

 
    Günlük Fal
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla

 
    Takvim
 
« Temmuz »
Pz Sl Çş Cm Ct Pa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
    Ara & Bul
 

 
Edirne.Web.tr Web 
 

 
    Yeni Forumlar

 Puan Verin
Ortalama Puan : 0
Toplam Oy : 6


Bu habere puan verin...


Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
Copyright © 2004 - 2018  EDİRNE WEB PORTALI
Bir Edirne Web Grubu sitesidir.