EDİRNE WEB PORTALI
Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
DUYURU : (28.12.2006 16:40:50) Sizler için hazırladığımız Edirne Web Araç Çubuğunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirerek kurun. Online radyo dinleyin, Google ile gelişmiş aramalar yapın, güncel hava tahminlerini edinin. Yeni gelişmelerden haberdar olun. Sohbet edin, dostluklarınızı güçlendirin...
   
    ..:: Yazarlar ::..
    Istatistikler

 

Üyelik
Son Üye:ORHAN AFACAN

Site Hitleri
Bugün : 102
Dün : 1966
Toplam : 17104186

 En Son Online 10 Üye
 busratekin
 zxzx
 KEMAHLI
 REGAL
 Halisaga
 ORHAN AFACAN
 1
 Vesi
 Aycan Tulun
 onlyfaust
 En AKTiF 10 Üye
 4.MURAT
 eylül
 jougernaought
 Editor
 efsane22
 leblebi
 aylin
 vet22
 ErkanGocuk
 Vesi

Web Bilgileriniz
Port:40642
İp'niz:23.20.223.212

 

    Milletvekillerimizden
    İletişim

 

 
 Haber
 
habereditor@edirne.web.tr 
 Makale
 
makaleditor@edirne.web.tr 
 Webmaster
 
webmaster@edirne.web.tr 
 Site Yöneticisi
 admin@edirne.web.tr
  MSN
 
msn@edirne.web.tr
 ICQ
 ICQ :43 48 82 90

 

    Destek

Eğitim Haberleri » Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı'nda Devir Teslim Töreni... Edirne Web Portalı - www.Edirne.web.tr
   » Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı'nda Devir Teslim Töreni
Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı’ndaki Devir Teslim Töreni 31 Ekim 2005 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlık Binasında gerçekleştirildi.

           Törene Rektör Prof.Dr. Enver DURAN Başkanlığı’nda Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Beyhan KARAMANLIOĞLU ve Prof.Dr. Oğuz TAŞKINALP, Dekanlar, Müdürler, Öğretim Üyeleri ve çalışanlar katıldı.

           Rektör Prof.Dr. Enver DURAN; “Hepiniz hoş geldiniz. Sayın Hocam, göreve geldiğimden bugüne değin sıkıştığım yerlerde, idari ve eğitim konularında, yönetimde hep sizden yardım aldık. Sizin değerli ve engin bilgileriniz bizlere yol gösterdi. Sizin bilgilerinizle aydınlandık. Şanlı bir geçmişiniz var. İnsanlar yetiştirdikleri ve yaptıkları ile örnek olurlar. Siz bu konuda gerçekten çok başarılı oldunuz. Timur Hocamız da sizin bıraktığınız yerden görevi devralacak. Sizin getirdiğiniz yeri muhafaza edecek. Götürebilirse daha ileriye taşıyacak. Daha ileriye götürmesinde de yine hem bizim desteğimiz,  hem de sizin engin bilgileriniz yol gösterici olacak. Hepimiz genç, demokrat bir Türkiye’nin yapılanmasında rol alıyoruz. Bu sistemde şerefle ayakta durabilmek, yerini koruyabilmek herkese nasip olmaz. Canı gönülden kutluyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

           Fen Edebiyat Fakültesi Eski Dekanı Prof.Dr. Mehmet İŞCAN; “Fen Edebiyat Fakülteleri bütün üniversitelerin temelini oluşturmaktadır. Adeta üniversitenin kalbidir. Fen Edebiyat Fakülteleri ne kadar büyük, ne kadar güçlü olursa üniversiteler de o kadar büyük ve güçlü olur. Bütün öğretim üyesi arkadaşlarım, çalışanlar özveri ile görev yaptılar. Sevgi ve saygı gösterdiler. Hepsine şükran borçluyum. Fen Edebiyat Fakültesi, bilimsel yayın sıralamasında da üst sıralarda yer almaktadır. Bu başarının yine devam edeceğine yürekten inanıyorum. Sayın Rektörümüz de isteklerimizi mevcut imkanlar ölçüsünde gerçekleştirdi, bizlere daima destek oldu. Prof.Dr. Timur KIRGIZ da fakültemizin değerli bir öğretim üyesidir. Kendisi de yöneticilik görevlerinde aktif rol aldı. Tecrübeler kazandı. Fakültemize hayırlı olsun diyerek Dekanlık mührünü kendisine teslim ediyorum” diyerek mührü Prof.Dr. Timur KIRGIZ’a verdi.

           Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Timur KIRGIZ; “1985’den bu yana mensubu olduğum Fen Edebiyat Fakültesi’nde böyle bir görevi sürdürmek onur verici. Zengin bir akademik kadro ve deneyimli bir idari kadro var. Burada görev yapmak hem bir yandan kolay, ama bir o kadar da zor. Bilgi birikimi ve tecrübeleri açısından avantajlıyım, ancak böylesine zengin bir kadronun, öğrencilerin ihtiyaçlarını da karşılamak oldukça zor. Ancak Sayın Dekanımızın tecrübelerinden yararlanarak ve Sayın Rektörümüzün de desteği ile bu engelleri kısa sürede aşacağımızı düşünüyorum. Sayın Dekanımıza da başarılar diliyorum” dedi.

           Törenin ardından verilen ikramda konuklar yine biraraya geldiler.

www.trakya.edu.tr

jougernaought | 01.11.2005 13:38:33
[ Yorumlar(0) | Bu Haberi Yazdır]

    Arıyoruz, Anıyoruz
  
    Üyelik
 
 Kullanıcı Adı :
Şifre : 
Kod :
51328
 
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !
 
    Yeni Yazılar
    .. Faydalı Linkler ..
 

 
    Edirne'de Hava
 
EDIRNE HAVA DURUMU
EDIRNE HAVA DURUMU

 
    Günlük Fal
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla

 
    Takvim
 
« Temmuz »
Pz Sl Çş Cm Ct Pa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
    Ara & Bul
 

 
Edirne.Web.tr Web 
 

 
    Yeni Forumlar

 Puan Verin
Ortalama Puan : 0
Toplam Oy : 5


Bu habere puan verin...


Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
Copyright © 2004 - 2018  EDİRNE WEB PORTALI
Bir Edirne Web Grubu sitesidir.