EDİRNE WEB PORTALI
Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
DUYURU : (28.12.2006 16:40:50) Sizler için hazırladığımız Edirne Web Araç Çubuğunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirerek kurun. Online radyo dinleyin, Google ile gelişmiş aramalar yapın, güncel hava tahminlerini edinin. Yeni gelişmelerden haberdar olun. Sohbet edin, dostluklarınızı güçlendirin...
   
    ..:: Yazarlar ::..
    Istatistikler

 

Üyelik
Son Üye:ORHAN AFACAN

Site Hitleri
Bugün : 1271
Dün : 5032
Toplam : 17922561

 En Son Online 10 Üye
 ORHAN AFACAN
 Halisaga
 busratekin
 zxzx
 KEMAHLI
 REGAL
 1
 Vesi
 Aycan Tulun
 onlyfaust
 En AKTiF 10 Üye
 4.MURAT
 eylül
 jougernaought
 Editor
 efsane22
 leblebi
 aylin
 vet22
 ErkanGocuk
 Vesi

Web Bilgileriniz
Port:43430
İp'niz:54.146.227.92

 

    Milletvekillerimizden
    İletişim

 

 
 Haber
 
habereditor@edirne.web.tr 
 Makale
 
makaleditor@edirne.web.tr 
 Webmaster
 
webmaster@edirne.web.tr 
 Site Yöneticisi
 admin@edirne.web.tr
  MSN
 
msn@edirne.web.tr
 ICQ
 ICQ :43 48 82 90

 

    Destek

Eğlence » Güzeller Edirne'de... Edirne Web Portalı - www.Edirne.web.tr
   » Güzeller Edirne'de
16 Eylül Cuma akşamı Villa Restaurant’ta gerçekleştirilecek olan  “Edirne 1. Uluslararası Barış ve Dostluk Güzeli Yarışması” için 25 güzel Edirne’ye geldi.
Arnavutluk-Olta Musaria, Belçika-Wendy Witt, Bosna-Edine Demiroviç, Bulgaristan-Delena Asparuhova, Çin-Luo Qıan, Endonezya-Joyse Tanasale, Ermenistan-Suzanna Sarkisyan, Finlandiya-Mirjam Ersta, Fransa-Jessica Busard, Hollanda-Mandy Van Der Heijden, İskoçya-Jasmin Velders, İsveç-Mari Samuelsen, Kırgızistan-Dınara Ismanıva, KKTC-Gözde Döşemecisoy, Lüksemburg-Nathalie Bac, Macaristan-Adrien Szalai, Monako-Emilie Ladsous, Norveç-Stine Walaker, Polanya-Agnieszka Wotochacz, Romanya-Mihaela Fedor, Sırbistan-Jelena Pejic, Singapur-Menon Sujeeta Elizabeth ve Türkiye adına Hasret Güney katılacak olan güzeller, program dahilinde Edirne’nin tarihi mekanlarını gezdi. Eğlenceli saatler geçiren güzeller şehir içinde ki fayton gezintisinden yüzme yarışmasına, disco güzeli seçiminden yarışma gecesinin provalarına kadar bir çok aktivitede bulundu.

25 güzel Edirne Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret etti. Dünya’ya  dostluk ve barış mesajlarının verildiği ziyaret sırasında Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi “Belediye Meclisi genel olarak erkeklerden oluşuyor, ilk kez meclis salonunda bu kadar güzel bayan oldu. Yarışmanın amacı dünyaya dostluk ve barış mesajı verebilmek. Yarışmaya katılan güzellerimiz sayesinde, dünyaya barış güvercinleri uçuracağız. Son zamanlarda Ermenistan ile bazı sorunlarımız oldu. Bu nedenle Ermenistan güzelinin Türkiye´ye gelmesi bizim için çok önemliydi. Güzelimizle bu mesajı en iyi şekilde ileteceğiz. Ermenistan halkıyla dostça ve kardeşçe yaşayacağımıza inanıyoruz. Bizden sonra gelen kuşağa dost ülkeler bırakacağız” dedi.

16 Eylül Cuma akşamı yapılacak olan “Edirne 1. Uluslararası Barış ve Dostluk Güzeli Yarışması”nın jüri üyeliğini Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Onursal Başkan Süha Özgermi, Sanatçı Gönül Yazar, İş Adamı Ali Şen, CHP Milletvekili İnal Batu, Miss Globe Başkan Yardımcısı İbrahim Sarıbek, Gazeteci Bilal Özcan, Türk Amerikan Güzellik Yarışması Organizasyon Başkanı Atilla Kaplakarslan, Eski GS Klüp Başkanı Alp Yalman, Niş Belediye Başkanı Kostic Smilzko, Fransız Delegesi Michel Le Parmentier, Procmedya Genel Başkanı Banu Noyan yapacak.

Final gecesinin yapılacağı 16 Eylül Cuma akşamı için Villa Restaurant’a giriş davetiyeleri 75 YTL’den satışa çıkarıldığını belirten organizasyon komitesi yarışma davetiyeleri 75 YTL karşılığında Edirne Belediyesi Organizasyon bürosundan temin edebilir 0 555 660 91 98 – 0555 660 91 99 nolu telefonlardan da rezervazyon yaptırabilirler dendi.


www.edirne.bel.tr

jougernaought | 15.09.2005 12:50:37
[ Yorumlar(0) | Bu Haberi Yazdır]

    Arıyoruz, Anıyoruz
  
    Üyelik
 
 Kullanıcı Adı :
Şifre : 
Kod :
102978
 
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !
 
    Yeni Yazılar
    .. Faydalı Linkler ..
 

 
    Edirne'de Hava
 
EDIRNE HAVA DURUMU
EDIRNE HAVA DURUMU

 
    Günlük Fal
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla

 
    Takvim
 
« Şubat »
Pz Sl Çş Cm Ct Pa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
 
    Ara & Bul
 

 
Edirne.Web.tr Web 
 

 
    Yeni Forumlar

 Puan Verin
Ortalama Puan : 0
Toplam Oy : 9


Bu habere puan verin...


Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
Copyright © 2004 - 2019  EDİRNE WEB PORTALI
Bir Edirne Web Grubu sitesidir.