EDİRNE WEB PORTALI
Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
DUYURU : (28.12.2006 16:40:50) Sizler için hazırladığımız Edirne Web Araç Çubuğunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirerek kurun. Online radyo dinleyin, Google ile gelişmiş aramalar yapın, güncel hava tahminlerini edinin. Yeni gelişmelerden haberdar olun. Sohbet edin, dostluklarınızı güçlendirin...
   
    ..:: Yazarlar ::..
    Istatistikler

 

Üyelik
Son Üye:ORHAN AFACAN

Site Hitleri
Bugün : 244
Dün : 1766
Toplam : 17006893

 En Son Online 10 Üye
 zxzx
 KEMAHLI
 REGAL
 Halisaga
 ORHAN AFACAN
 1
 Vesi
 Aycan Tulun
 busratekin
 onlyfaust
 En AKTiF 10 Üye
 4.MURAT
 eylül
 jougernaought
 Editor
 efsane22
 leblebi
 aylin
 vet22
 ErkanGocuk
 Vesi

Web Bilgileriniz
Port:38638
İp'niz:54.80.82.9

 

    Milletvekillerimizden
    İletişim

 

 
 Haber
 
habereditor@edirne.web.tr 
 Makale
 
makaleditor@edirne.web.tr 
 Webmaster
 
webmaster@edirne.web.tr 
 Site Yöneticisi
 admin@edirne.web.tr
  MSN
 
msn@edirne.web.tr
 ICQ
 ICQ :43 48 82 90

 

    Destek

Edirne Haberleri » BAKAN ŞAHİN´DEN TAM DESTEK... Edirne Web Portalı - www.Edirne.web.tr
   » BAKAN ŞAHİN´DEN TAM DESTEK
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Edirne Belediyesi’nce Kırkpınar Güreşleri’nin yapıldığı Sarayiçi tribünlerinin oturma grupları ve aydınlatma sistemi ile ilgili yeni düzenlemenin bir an önce başlatılması ve tamamlanması konusunda Bakanlık olarak gereken her türlü çalışmanın ve desteğin sağlanacağını söyledi. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel de, bu yılki güreşlere gelmek istediğini belirtti.

           Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 644. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’ne davet amacıyla gittiği Ankara’da, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile görüştü. Beraberinde 644. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Ağası Adem Tüysüz ile birlikte bakan Şahin’i ziyaret eden Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Belediye olarak Kırkpınar etkinlikleri ve Kırkpınar Güreşleri’nin yapıldığı Sarayiçi  tribünlerinin modernizasyonu ile ilgili yapılan çalışmaları anlattı.

           Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’inin desteği ile bu çalışmaya başladıklarını ve ilk etapta 150.000.-YTL’nin Belediyeye verilmek üzere önceden gönderildiğini hatırlatan Sedefçi, “Sayın Bakanımız görüşme sırasında tribünlerdeki çalışmanın bir an önce başlatılmasını ve her türlü desteği vereceğini yineledi. Hatta ilgilileri de arayarak  işe başlanılacağını ve gerekli her türlü maddi desteğin bir an önce çıkarılması talimatını verdi. Biz de bu destekle çalışmalarımızı yönlendireceğiz” dedi.

           Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ayrıca bu yılki güreşleri izlemek üzere Edirne’ye geleceğini ve tribünlerdeki çalışmaları da yerinde inceleyeceğini kaydetti.

           Bu arada Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi önceki gün de 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından kabul edildi. Demirel’in Güniz Sokak’taki evinde gerçekleşen görüşme hakkında bilgi veren Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Sayın Cumhurbaşkanımız bu yılki güreşlere gelmek istiyor. Ancak bir mani çıkar da gelemezse, önümüzdeki aylarda muhakkak Edirne’yi ziyaret edeceğini söyledi ve tüm Edirnelilere selamlarını iletmemi istedi” şeklinde konuştu.

           Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi bu gün de ziyaretlerini sürdürecek. Saat 14.45’te Çankaya Köşkü’nde Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’le yapılacak görüşmeye Sedefçi ile birlikte Edirne Valisi Nusret Miroğlu ve Kırkpınar Ağası Adem Tüysüz de katılacak.

           Ayrıca yine bugün Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Kırkpınar Ağası Adem Tüysüz saat 17.15’te, TBMM Başkanı Bülent Arınç tarafından kabul edilecek.


jougernaought | 01.06.2005 11:41:58
[ Yorumlar(0) | Bu Haberi Yazdır]

    Arıyoruz, Anıyoruz
  
    Üyelik
 
 Kullanıcı Adı :
Şifre : 
Kod :
88476
 
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !
 
    Yeni Yazılar
    .. Faydalı Linkler ..
 

 
    Edirne'de Hava
 
EDIRNE HAVA DURUMU
EDIRNE HAVA DURUMU

 
    Günlük Fal
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla

 
    Takvim
 
« Mayıs »
Pz Sl Çş Cm Ct Pa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
    Ara & Bul
 

 
Edirne.Web.tr Web 
 

 
    Yeni Forumlar

 Puan Verin
Ortalama Puan : 0
Toplam Oy : 4


Bu habere puan verin...


Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
Copyright © 2004 - 2018  EDİRNE WEB PORTALI
Bir Edirne Web Grubu sitesidir.