EDİRNE WEB PORTALI
Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
DUYURU : (28.12.2006 16:40:50) Sizler için hazırladığımız Edirne Web Araç Çubuğunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirerek kurun. Online radyo dinleyin, Google ile gelişmiş aramalar yapın, güncel hava tahminlerini edinin. Yeni gelişmelerden haberdar olun. Sohbet edin, dostluklarınızı güçlendirin...
   
    ..:: Yazarlar ::..
    Istatistikler

 

Üyelik
Son Üye:ORHAN AFACAN

Site Hitleri
Bugün : 2297
Dün : 5065
Toplam : 17901988

 En Son Online 10 Üye
 ORHAN AFACAN
 Halisaga
 busratekin
 zxzx
 KEMAHLI
 REGAL
 1
 Vesi
 Aycan Tulun
 onlyfaust
 En AKTiF 10 Üye
 4.MURAT
 eylül
 jougernaought
 Editor
 efsane22
 leblebi
 aylin
 vet22
 ErkanGocuk
 Vesi

Web Bilgileriniz
Port:44494
İp'niz:3.80.60.248

 

    Milletvekillerimizden
    İletişim

 

 
 Haber
 
habereditor@edirne.web.tr 
 Makale
 
makaleditor@edirne.web.tr 
 Webmaster
 
webmaster@edirne.web.tr 
 Site Yöneticisi
 admin@edirne.web.tr
  MSN
 
msn@edirne.web.tr
 ICQ
 ICQ :43 48 82 90

 

    Destek

Spor » OLİN EDİRNE TARAFTARI BASIN AÇIKLAMASI... Edirne Web Portalı - www.Edirne.web.tr
   » OLİN EDİRNE TARAFTARI BASIN AÇIKLAMASI

05.02.2011 TARİHİNDE OLİN EDİRNE BASKET TAKIMI TARAFTARLARINCA YAPILAN BASIN AÇIKMASININ METNİ

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU VE BASKETBOL KAMUOYUNA AÇIK MEKTUP


Edirne’ de -toplu değil- münferit olarak yapılan ve birkaç saniye süren kötü tezahürata anında anons yaptırarak Olin Edirne Basket Kulübünün ceza almasına neden olan “TARAFSIZ HAKEM VE GÖZLEMCİLER” ve her fırsatta temiz basketbolden bahsederek, küfür ve şiddete asla taviz verilmeyeceğini açıklayan sayın TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU TEMSİLCİLERİ,
Biz Olin Edirne Basket taraftarlarını basketbolden tamamen soğutmak üzeresiniz !
Ankara’ da oynanan Türk Telekom maçı, iş gününe alınırsa Edirne’ den seyirci gelemez, Telekom seyircisi ise saat 19.00’ da ki maça yetişir diye mi Cuma gününe çekildi ? Fikstür en az 6 ay önceden belli olduğuna göre, maç günü için salona neden Amerikan Güreş Müsabakası kabul ediliyor ? Basketbol maçı yahut Güreş müsabakası başka bir salona alınamaz mı idi ?
Ülkemizin belki de en centilmen taraftarlarına sahip Olin Edirne Basket Kulübü sezonun ilk yarısında iki kez ceza aldı !!! Bunların ilkinde bir evet evet sadece bir taraftar rakip takımın Genel Menajerine laf attı diye Sayın Menajerin baskısı üzerine hakemin anons yaptırması ile ilk cezamızı aldık. İkinci ceza ise Efes Pilsen maçımızdaki yine münferit ve birkaç saniye süren kötü tezahürat sonrası hakemlerce derhal yaptırılan anons yüzünden geldi.
Öte yandan Ankara’ da maç bir türlü başlayamıyor, çünkü federasyon yasakladığı için maç bitiminde bile atmaktan çekindiğimiz konfetiler dolduruyor salonu. Edirne’ deki maçlarımızda ilk kötü tezahüratta anons yapılırken, Ankara’ da yayın masasının üzerinde dolaşarak Hakemler ile Saha Komiserine ve Olin bencine küfürler ve tehditler savuran Telekom taraftarları, maç bitiminde salonun ortasına gelip oyuncuları ile kucaklaşıyor, sonra da Telekom Yöneticileri ile soyunma odalarında dolaşıyorlar. Maç çıkışı biz taraftarlara sataşmalar gerçekleşiyor. Ve nihayet çoğunluğu bayan olan Olin taraftarları salondan çevik kuvvet kordonunda ayrılıyor ! Ama hiç anons yok !
Sayın Federasyon Yetkilileri; tüm bu olanlara karşın bir kez bile anons yaptırmayan Hakemleriniz ve Federasyon Temsilcileri inanılırlıklarını, güvenilirliklerini yitirmemişler midir ? Yayın masasının dahi amigolarca işgal edilmesine göz yuman maçın hakemleri, gözlemcisi, federasyon temsilcisi hakkında bir işlem yapılması düşünülüyor mu ? Uygulanan bu çifte standartlar karşısında Olin Edirne Basket taraftarları olarak Federasyonunuzun, Hakemlerinizin, Saha Komiserlerinizin tarafsızlığına artık nasıl inanalım ?
Ya Hakemlerinizin Türk Telekom maçında ki yönetimi ?
Ankara’ da yaşanan bu hakem yönetimi en hafif ifade ile bir “REZALET” tir.
Maçı çıplak gözle izleyen Basketbol Otoriteleri dahi bugüne kadar böyle bir maç idaresine tanık olmadıklarını ifade ediyorlar.
Sayın Federasyon Yetkilileri, Türk Telekom-Olin Edirne Basket maçının ikinci yarısını lütfen Yetkili Kurullarınızla bir kez olsun izleyiniz. Bir maçın nasıl alenen bir takımdan alınıp diğer takıma verildiğini görünüz ve artık yayıncı kuruluşun tüm lig maçlarını banttan da olsa yayınlamasını sağlayınız. En azından TV de yayınlanan maçlarda hakem rezaletlerinin bu denli ayyuka çıkması mümkün olmayacaktır.
Lütfen bu işin sorumlularını cezalandırınız. Yoksa tüm basketbol camiasının basketbol ligine yeni bir renk getirdiğini kabul ettiği Edirne halkı nezdinde inandırıcılığınızı yitireceksiniz.

Saygılarımızla.

OLİN EDİRNE BASKET KULÜBÜ TARAFTARLARI


efsane22 | 07.02.2011 17:49:57
[ Yorumlar(0) | Bu Haberi Yazdır]

    Arıyoruz, Anıyoruz
  
    Üyelik
 
 Kullanıcı Adı :
Şifre : 
Kod :
29953
 
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !
 
    Yeni Yazılar
    .. Faydalı Linkler ..
 

 
    Edirne'de Hava
 
EDIRNE HAVA DURUMU
EDIRNE HAVA DURUMU

 
    Günlük Fal
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla

 
    Takvim
 
« Şubat »
Pz Sl Çş Cm Ct Pa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
 
    Ara & Bul
 

 
Edirne.Web.tr Web 
 

 
    Yeni Forumlar

 Puan Verin
Ortalama Puan : 0
Toplam Oy : 13


Bu habere puan verin...


Ana Sayfa Haberler Dosyalar Yazılar Üyeler Anketler Forum
Arama :  
Copyright © 2004 - 2019  EDİRNE WEB PORTALI
Bir Edirne Web Grubu sitesidir.